אתר חדשות - "המקומון"

אתר המקומון לכאורה נועד לשמש בתור הגרסה המקוונת (on-line) של המקומון המודפס של קרית גת. בפועל, זהו אתר חדשות עדכני וחדשני שעומד בזכות עצמו. האתר משמש הלכה למעשה בתור זירת החדשות החמות של קרית גת. לנגד עינינו עמדה המטרה להקים אתר שיהיה נעים לעיניים ברמה הוויזואלית ונוח ומזמין לשימוש ברמה הפרקטית. השלב הראשון כלל התקנת סרגל כלים חדשני שמלווה את הגולש בכל שלב ושלב של הביקור באתר. בין אם הגולש גולל את העמוד כלפי מטה ובין אם הוא עובר עמוד – הסרגל מלווה אותו באופן צמוד. בנוסף, התקנו מערכת אוטומטית שבאמצעותה האתר "מתאים" את עצמו לכל מסך באופן אישי. כך שבמעברים של רזולוציות ורוחבי מסך שונים המסך "נמתח" או "מתקבץ" על מנת שהתמונה תישאר אופטימאלית. בכך הוצאנו מהלקסיקון את התופעות של שוליים ריקים או תמונות חצויות. לצורך המחשה, אם במסך רחב אתה נחשף בשוליים ל-5 תקצירים של סיפורים נוספים, אז במעבר למסך צר תיחשף לסך הכל 3 תקצירים. בכל מקרה כל התקצירים מופיעים בשלמותם. דגש מיוחד ניתן גם לאופן הניווט והשיטוט ברחב האתר.

עמוד ראשי בעמוד הראשי ניתן לראות את החדשות האחרונות והעדכניות ביותר של כל מדור ומדור. בעזרת העכבר ניתן לקבל תקציר של הכתבה ומשם להמשיך במידת הצורך אל כל הכתבה.על מנת להקל על הגולש את ההתמצאות באתר, הענקנו לכל קטגוריה צבע ייחודי משלה. כך שהמבקר מתרגל לאתר את תחומי העניין שלו על פי הצבע של האייטם. הכתבות והאייטמים השונים בנויים כך שניתן באמצעות לחיצות לימין או לשמאל לגשת לכתבות קודמות, לארכיון או לכל מקום אחר באתר. למעשה, הצד השמאלי בכל אחד מעמודי האתר מראה את הסיפורים החדשים והעדכניים ביותר.

עמוד קטגורית חדשות

עמוד צפיה בקטע וידאו

קטעי הוידיאו נפתחים לעמודים ריקים מתוכן ופרסומות – עובדה שמבטיחה צפייה רציפה, חלקה וללא תקלות או הפרעות. ולפני סיום, כמובן שיש את מדור המבצעים. למעשה מדובר על זירה שבה בעלי העסקים השונים יכולים לחשוף בפני תושבי העיר את המבצעים המיוחדים שלהם. הרעיון מאחורי ריכוז כל המבצעים יחדיו הינו לגרום לגולשים לקפוץ ולבדוק איזה מבצעים מעניינים יש בכל רגע. כשהכל מרוכז, אנחנו למעשה מבטיחים כי גם בעלי העסקים וגם התושבים לא מפספסים אחד את השני. לסיום, כמקובל בכל אתר חדשות שמכבד את עצמו, באתר מוגשת תחזית מזג אוויר עדכנית במיוחד לאזור קרית גת.

גלרית תמונות


© כל הזכויות שמורות למשרד פרסום "ליים"